Шахтарський район. Відділ освіти Шахтарської РДА

 

Catalog of courses

BiologicalSciences
Давня українська література
Иванов Иван Иванович
Free

Дистанційний курс «Давня українська література» складається з 14 тем, має на меті розширити знання учнів з історії виникнення й формування літератури від часів Київської Русі до кінця XVIII cт., коли літературну естафету продовжили митці нового світоглядного мислення.
Учні завдяки запропонованому матеріалу зможуть дізнатися про історичні передумови становлення давньої української літератури, найдавніші рукописні та друковані книги, ознайомитеся з літературними пам’ятками того часу. Розповідь про добу українського Ренесансу і бароко допоможе їм уявити і зрозуміти особливості культурного розвитку України, а також значення творчості І.Вишенського, І.Величковського, Г.Сковороди та інших яскравих постатей цього періоду.
Матеріали лекцій містять інформацію аналітичного характеру, розкривають ті чи інші особливості літературних реалій, художні особливості змісту, відомості з теорії літератури, ілюстративний матеріал. Запропоновані запитання, творчі й тестові завдання допоможуть учням перевірити свої знання.Української давня література варта того, щоб нею захоплювалися, читали, дискутували, досліджували кожне слово старовинних текстів, адже нове перечитування творів надає не тільки естетичну насолоду, але і спонукає до нового переосмислення одвічних людських цінностей моралі, добра, любові, до роздумів, хто ми є і звідки наші корені.
Давня література формувалася на теренах слави, коли Київська держава сяяла своєю могутністю серед інших європейських країн, і в часи міжусобиць та Руїни. Але літературне слово неможливо зупинити, воно вічне як Всевишній розум.
Підготовлено авторським колективом (Писарюк Валентина Андріївна, вчитель української мови та літератури НВК № 1, Кондратьєва Олена Іванівна, методист методичного кабінету відділу освіти, Романов Олександр Миколайович, учитель інформатики НВК № 9)

Lection number Lections of (14)
Tasks number Tasks of (16)

 

Humanities
Українська література за межами України
Шаповалова Ольга Анатоліївна
Free
Parts number: 2

Курс складається із двох лекцій та тестових завдань на перевірку засвоєння вивченого матеріалу.

Lection number Lections of (3)
Tasks number Tasks of (3)

 

BiologicalSciences
Free
Parts number: 3

Курс состоит из трёх частей и предполагает изучение творчества А.С.Пушкина, М.Ю.Лермонтова, Н.В.Гоголя

Lection number Lections of (14)
Tasks number Tasks of (8)

 

Humanities
Діалектологія
Солдатова Світлана Михайлівна
Free

Дистанційний курс для студентів філологічних спеціальностей.

Lection number Lections of (6)
Tasks number Tasks of (7)

 

Miscellaneous
Free

Познайомитися з різними видами задач на відсотки, які розв'язуються за допомогою пропорцій.Перевірити вміння учнів застосувати набуті знання у нестандартній ситуаціїПоказати можливість застосування математичного апарату до розв'язування різноманітних прикладних задачРозвинути увагу, логічне мислення, самооцінку учнів.

Lection number Lections of (0)

 

Humanities
La vie scolaire
Чебакова Наталія Володимірівна
Free

Курс з француззької мови за темою: " Шкільне життя". Вивчення нового матеріалу, поглиблення і систематизація знань, граматика і вправи.

Lection number Lections of (9)
Tasks number Tasks of (2)

 

Miscellaneous
Ядерна фізика. Атомне ядро. Ядерна енергетика
Шаповалова Виктория Валентиновна
Free

Вплив радіації на живі організмиЯдерна енергетикаЯдерний реакторЯдерні реакції

Lection number Lections of (4)
Tasks number Tasks of (2)

 

Humanities
The Preposition (Прийменник)
Милостивий Віктор Іванович
Free
Parts number: 3

Прийменник -це службове слово, яке виражає різні відношення між словами в реченні чи словосполученні. В українській мові відношення між словами виражаються за допомогою відмінкових закінчень або відмінкових закінчень у сполученні з прийменниками. На відміну від української мови, прийменник в англійській мові може стояти не лише перед словом, до якого він відноситься, а й у кінці речення або інфінітивного звороту. І в українській, і в англійській мові прийменники, як правило, багатозначні, внаслідок чого одному й тому ж прийменнику англійської мови відповідає кілька українських прийменників, а один і той же український прийменник у різних контекстах перекладається різними англійськими прийменниками.

Lection number Lections of (3)
Tasks number Tasks of (0)

 

Miscellaneous
Інформатика, 10 клас
Давиденко Олег Сергійович
Free
Parts number: 1

Практичні завдання для вивчення інформатики у 10 класі

Lection number Lections of (2)
Tasks number Tasks of (0)

 

Miscellaneous
Домашние задания на 30-31 января 2014 года
Руднева Ирина Александровна
Free

Домашние задания на 30-31 января 2-014 года по ИЗо для 5-7х классов

Lection number Lections of (3)